У Львові військовий капелан презентував компакт-диск читаної поезії на підтримку Збройних Сил України

У Львівському палаці Мистецтв презентували компакт-диск читаної поезії «Мій Шевченко» створений військовим капеланом, священиком Княжої Церкви Св. Миколая Чудотворця отцем Андрієм Дудою.

Знаний на Львівщині духовний та громадський діяч, священнослужитель тривалий час здійснює душпастирську опіку військовослужбовців 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України. Отець Андрій Дуда — завжди бажаний гість у пункті постійної дислокації військової частини та в окопах передньої лінії.

Зі слів десантників, військовий капелан Андрій Дуда — надзвичайно творчо обдарована людина. І під час його відвідин на передовій — бійці, окрім духовних бесід, можуть послухати, зокрема, поезії Тараса Шевченка, які капелан здатен декламувати годинами. Крім того, отець Андрій Дуда — вихованець відомої хорової капели «Дударик».

Цього разу львівські десантники, на чолі із командиром бригади полковником Володимиром Швораком, стали почесними гостями літературно-мистецького вечора та презентації диску читаної поезії у виконанні капелана отця Андрія Дуди.

Співорганізаторами цього заходу стали народний художник України — Мирослав Откович та начальник 58 Будинку офіцерів підполковник Віталій Провозін. Музичний супровід поезій здійснювали учасники Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик».

На початку зустрічі присутні спільно помолилися за захисників Української землі, які віддали найцінніше — життя за світле майбутнє українського народу.

— Тарас Шевченко — це слово Бога для України. Адже на початку було Слово, і Слово було від Бога, і Слово було Бог. Кожен із нас приходить до Бога, у кожного свій шлях. Для мене — це шлях Євангелія, але шлях український, ідентичний і це без сумніву — «Кобзар», — зазначив священик Андрій Дуда.

В рамках презентації усі охочі мали змогу придбати диск читаної поезії «Мій Шевченко», кошти з реалізації якого скерують на потреби підтримки українського війська.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформаційного агентства МО України (м. Львів)

Источник: mil.gov.ua


Источник
02.04.2019

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *